На Сумщині до поліції надійшло 50 повідомлень про можливі порушення виборчого процесу

Із початку виборчого процесу до поліції області надійшло 50 заяв та повідомлень про можливі порушення виборчого процесу. Здебільшого вони стосуються правил агітації, розповів заступник начальника управління  Олег Григоров.

 «Наразі складено два адміністративних протоколи за статтею 212 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Відкрито одне кримінальне провадження за статтею 157. Це – по м. Глухів. Ну і в нас є одне провадження – це замах на кандидата Семенихіна Артема Юрійовича», –говорить він.

Половина заяв – 25 – надійшли до поліції від спостерігачів громадянської мережі «ОПОРА». Стосувались вони виявлених порушень у Ромнах, Охтирці, Глухові та Сумах, повідомила координаторка  спостереження за виборами Ольга Коренєва.

«В основному це були заяви з приводу порушення розміщення агітації. Зокрема, друкованих агітаційних матеріалів без вихідних даних, а також неналежних для цього місцях, тобто з порушенням правил благоустрою. В принципі такі випадки фіксувалися по всій області, в усіх шести округах», – розповідає вона.

Вибори до парламенту відбудуться 21 липня. В мажоритарних округах Сумської області балотується 81 кандидат. 

Джерело: sm.suspilne.media