Сьогодні останній день прийому документів у ЦВК для реєстрації на парламентських виборах

Наразі зареєстровано 1600 тих, хто боротиметься за депутатський мандат.

20 червня – останній день, коли можна подати документи на реєстрацію кандидатом у народні депутати. Відповідна дата була закріплена в календарному плані виборів. Центрвиборчком уже зареєстрував 1600 висуванців, ідеться у сюжеті ТСН.

Проте чимало претендентів відклали похід до ЦВК на останній день, тому комісія працюватиме до опівночі. До 8 липня партії зможуть звернутися в ЦВК з проханням скасувати реєстрацію. Нагадаємо, що передвиборна агітація зобов’язана закінчиться 19 липня. Позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 21 липня. А не пізніше 5 серпня повинні бути встановлені результати виборів.

Конституційний суд перевіряє указ президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту на відповідність основному закону. Утім, якою б не була ухвала суду, зупинити вибори, найімовірніший, вона не зможе, вважають у ЦВК. 

Нагадаємо, що глава ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що явка на виборах до Верховної Ради може бути надзвичайно мала через літній сезон. Вона підкреслила, що справа не тільки в тому, що люди їдуть відпочивати.