Саакашвілі “зняв” партію з виборів до Ради

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що зняв свою партію “Рух нових сил” із позачергових виборів до Верховної Ради 2019.

Відповідне відеозвернення політик розмістив і Facebook. “У мене вже з’явилися і є свої питання, але думаю, що президенту Зеленському потрібно дати шанс сформувати більшість без поступок старим політикам. Тому кожен відсоток зараз важливий”, – сказав він.

За словами Саакашвілі, його партія все одно не зможе подолати бар’єр. Відзначимо, що це твердження небезпідставне. Кілька днів тому лідер скаржився, що рейтинг його політсили дуже сильно впав. Як свідчать результати опитування Info Sapiens, яке проводилося з 9 по 16 липня, “Рух нових сил” набирає 0,2%.

“Тому після бурхливих дискусій я підтримав таке рішення”, – заявив політик.

Відповідно до закону, партії і кандидати лише до 8 липня могли відмовитися балотуватися і просити ЦВК про зняття з реєстрації.

Важливе повідомлення для наших прихильників

У мене вже з'явилися і є свої питання, але думаю, що президенту Зеленському потрібно дати шанс формувати більшість без поступок старим політикам. Тому кожен відсоток зараз важливий. І я б не хотів, щоб через наші відсотки, які все ж можуть не дозволити нам пройти в Раду, «Слуга народу» не добрала кілька відсотків до можливості незалежно формувати уряд. Тому після бурхливих дискусій я підтримав таке рішення: ми просимо прихильників підтримати наших мажоритарників, а за списками, з огляду на ситуацію, що склалася — віддати голоси за «Слугу народу».—У меня уже появились и есть свои вопросы, но думаю, что президенту Зеленскому нужно дать шанс формировать большинство без уступок старым политикам. Поэтому каждый процент сейчас важен. И я бы не хотел, чтобы из-за наших процентов, которые всё-таки нам могут не позволить пройти в Раду, «Слуга народа» не добрала несколько процентов до возможности независимо формировать правительство. Поэтому после бурных дискуссий я поддержал такое решение: мы просим сторонников поддержать наших мажоритарщиков, а по спискам, учитывая сложившуюся ситуацию – отдать голоса за «Слугу народа».https://youtu.be/4U9zJr3t1-k

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Freitag, 19. Juli 2019

https://www.obozrevatel.com/