ЦВК відмовила в реєстрації для участі в парламентських виборах Парасюку, Саакашвілі і Клюєву: названа причина

Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати для участі в дострокових парламентських виборах екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, Андрія Клюєва, а також народного депутата Володимира Парасюка.

Про відповідне рішення до ЦВК повідомили в неділю, 23 червня, за підсумками засідання комісії.

Відомо, що рішенням Центрвиборчкому також було відмовлено в реєстрації ще 17 кандидатів у нардепи, які хотіли зареєструватись в порядку самовисування в одномандатних виборчих округах.

Таким чином, в реєстрації відмовили таким чинним нардепам: позафракційним Володимиру Парасюк (висувався в окрузі №122) і Аркадій Корнацький (УІО №132), а також кандидатам у народні депутати України, включених до виборчого списку партії “Союз Лівих Сил” в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Варто зазначити, що відмова в реєстрації Парасюк і Корнацьких мотивували невідповідністю поданих документів вимогам законодавства.

“Відмовлено в реєстрації кандидата в народні депутати України Клюєва Андрія Петровича, висунутого” Ліберальною партією України “, – відзначили в ЦВК.

Клюєв мав балотуватися в народні депутати по округу №46 (Донецька область).

Причина відмови в реєстрації не зазначається. Однак відомо, що з 2014 року Клюєв не проживає в Україні через загрозу кримінальної відповідальності.

Варто відзначити, що Центральна виборча комісія також відмовила в реєстрації кандидатам від партії Міхеїла Саакашвілі “Рух нових сил”.

“Розглянувши відповідні документи, ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів, включених до виборчого списку” Рух нових сил “в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатів, висунутих по одномандатних виборчих округах”, – сказано в повідомленні.

Джерело: nash.live