У Сумах тренери ОПОРИ провели тренінги для правоохоронців

У Сумах  тренери ОПОРИ провели тренінги для правоохоронців, на яких розглядали питання особливостей застосування законодавства  поліцією під час позачергових виборів до Верховної  Ради України. Сьогодні таке навчання пройшли керівники  територіальних відділів поліції, їх заступники та слідчі.

У центрі уваги були питання реагування на типові порушення під час виборчого процесу, ідентифікація ключових адміністративних та кримінальних правопорушень, а також особливості роботи поліцейських безпосередньо у день голосування. Метою таких тренінгів є удосконалення вміння поліцейських щодо своєчасного та оперативного реагування, належної фіксації та розслідування справ, пов’язаних із злочинами у сфері виборчого законодавства.

Під час тренінгів для працівників поліції представники ВГО ОПОРА змоделювали різні типові ситуації, які траплялися під час нещодавно минулих виборів Президента України.

Учасники навчання, окрім теоретичної частини, розібрали практичні приклади порушень та відпрацювали алгоритм дій у різноманітних ситуаціях, котрі виникають під час виборчих процесів.

За задумкою тренерів проекту «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу», передбачається, що подібні навчальні заходи  виведуть працівників поліції на новий, більш якісний рівень роботи щодо своєчасного та оперативного реагування, належної фіксації та розслідування справ, пов’язаних з виборчими злочинами.

Відділ комунікації поліції Сумської області