В Україні не відкрилися вісім виборчих дільниць

У МВС розповіли про ситуацію на виборах

Сьогодні станом на 9 ранку в Україні не відкрилися 8 виборчих дільниць. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

“На даний момент у нас не відкрито 8 дільниць, 16 дільниць були відкриті з запізненням”, – сказав він.

За його словами, особовий склад МВС – майже 132 тисячі правоохоронців – приступив до виконання своїх завдань щодо забезпечення правопорядку на виборах.

У теж час, глава Національної поліції України Сергій Князєв зазначив: “На території держави оперативна обстановка спокійна в цілому. За добу ми зареєстрували два вбивства, які розкриті”.

Що стосується не відкрилися виборчих дільниць, то, за словами глави Нацполиции, в Чернігівській області не відкрилися 4 ділянки: на двох передаються документи у зв’язку із зміною складу комісії, ще на двох йде суперечка серед членів комісій.

“Тобто, це політичні, а не поліцейські питання”, – зазначив він.

За словами Князєва, в Донецькій області на одній з дільниць були зіпсовані контрольні листи для вкидання в урни, ще на одній дільниці переобрали голову комісії і йде перерахунок бюлетенів. Крім того, як повідомляє Князєв, в Миколаївській області один з ділянок не встиг надрукувати бюлетені, а в Житомирській області голова комісії запізнюється.

Джерело: https://interfax.com.ua/news/election2019/601856.html