Вакарчук назвав спонсорів партії “Голос”

Партія “Голос” оприлюднила імена своїх перших донорів, які зробили внески на фінансування передвиборної кампанії політичної сили на позачергових виборах до Верховної Ради.

Згідно з інформацією на сайті політичної сили, серед перших фінансово партію підтримали інвестиційний банкір, фахівець Dragon Capital із продажу боргових цінних паперів Сергій Фурса, регіональний президент Jacobs Douwe Egberts у країнах Східної Європи, Близького Сходу та країнах Африки Тарас Лукачук, а також екс-президент компанії “Київстар”, засновник спільноти талановитих математиків Kontora Pi Петро Чернишов.

У повідомленні наголошується, що перший внесок партія отримала від лідера політсили Святослава Вакарчука.

Водночас суми, які пожертвували донори, не зазначені. Відповідно до закону про політичні партії в Україні, загальний розмір внеску в підтримку політичної партії від громадянина не може перевищувати 400 розмірів мінімальної заробітної плати, від юридичної особи – 800 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року.

Партія “Голос” наголошує, що згідно з політикою франдрейзингу, вона приймає фінансову та іншу підтримку за умови, що донори не впливатимуть на незалежність політичної сили, не поставлять під сумнів її репутацію і не суперечитимуть її цінностям.

Крім того, партія відзначає, що не братиме гроші від компаній, які замішані в корупційних схемах, а також нагадує, що внески не можуть суперечити положенням ст. 15 закону про політичні партії в Україні.

Джерело: interfax.com.ua