6 років за ґратами проведе житель Тростянецького району, який ударив свого родича ножем

Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно 58-річного жителя Охтирського району М., який умисно завдав родичу тяжке тілесне ушкодження.

Подія сталась 12 липня 2018 року в Тростянецькому районі. Близько 20 години поблизу сільського клубу відпочивала компанія, серед яких були зокрема сільський голова та родич обвинуваченого. М, будучи добряче напідпитку, підійшов до них і почав висловлювати очільниці села претензії щодо неприєднання їх села до ОТГ. Далі він почав висловлюватись нецензурною лайкою на адресу інших.

Чоловік ображав присутніх, доки до них не підійшов його син та забрав М. додому.

Люди видихнули з полегшенням, однак через деякий час до них підійшов уже син М., який має психічні розлади, та почав їм погрожувати. Присутня жінка дістала з сумки телефон і почала знімати його промову на відео. Це неабияк розлютило його, і він почав її штовхати та бити по руках. На захист жінки стали чоловіки, які почали копняками відганяти роздратованого молодика.

У цей час один із чоловіків відчув різкий біль у спині. Як з’ясувалось, у цей час повернувся М. з кухонним ножем у руках, побачив, що ображають його сина і вдарив першого, хто стояв у нього на шляху.

Потерпілий, який виявився родичем М., отримав тяжке тілесне ушкодження і близько двох місяців провів на стаціонарному лікуванні.

Обвинувачений спочатку запевняв, що не пам’ятає події того вечора, однак потім згадав і пояснив, що захищав сина, якого, як йому здалось, били.

Суд врахував всі обставини та визнав обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України та призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області