Чи буде дитячий садок у 12-му мікрорайоні?

Очільник міста під час щопонеділкової апаратної наради повідомив про те, що в 12-мікрорайні передбачили будівництво двох дитсадків. Один зведе будівельна компанія, інший – збудують по лінії управління капітального будівництва та дорожнього господарства коштом міського бюджету. Повідомляє Інформаційний портал Сумської міської ради.

«Ми ще 3,5 роки тому передбачили, що дитячий садок буде на колишній ділянці «Номака», де місцева «Еліта-центр» дев’ять років не повертала людям кошти і не надавала житло. Ми вирішили питання – люди отримали квартири. Разом із тим, конкурс на забудову тієї ділянки тоді проводився за умови, що її частина буде надана під будівництво дитсадка. Андрію Володимирович (начальник управління архітектури та містобудування Андрій КРИВЦОВ – Ред.), ваше завдання детальний план території, в тому числі із зазначенням школи, дитячого садка, розмістити на сайті і зняти всі інсинуації. По тому будинку, який почали будувати, обов’язково повинні бути містобудівні умови та обмеження з вбудованим садочком. І це вирішить усі питання. Ми отримуємо два дитячі садки: один забудовник зводить, і один ми, маю на увазі управління капітального будівництва та дорожнього господарства», – зазначив міський голова.

На це Андрій Кривцов сказав, що документацію по ДПТ має отримати сьогодні, після перевірки комплектності, матеріали винесуть на громадське обговорення.

За словами начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія ШИЛОВА, проект будівництва дитсадка проходить експертизу, оскільки йдеться про об’єкт зі значними наслідками, розгляд відбувається у Києві.

«Дитячий садок запроектований за адресою вул. Інтернаціоналістів, 35. Гадаю, протягом двох тижнів закінчиться процедура проходження експертизи і буде оголошено тендер безпосередньо на забудову. Також хочу сказати, що в міському бюджеті закладено 5 млн грн. на те, аби ми почали в цьому році будівництво. Це на земельній ділянці, що належить згідно з рішенням сесії управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства, там залишено, як що не помиляюсь, 0,6 га, щоб ми могли там звести дитсадок», – зазначив він.