На Сумщині перевіряють інформацію про заплановану спробу рейдерства

Аби упередити можливе рейдерське захоплення одного з шосткинських підприємств, керівництво ГУНП області  направило на місце події додаткові сили, в райцентрі працюють посилені чергові наряди. В рамках цих заходів  поліція перевіряє інформацію про нібито заплановане силове захоплення підприємства.

Сьогодні уночі співробітникам поліції Шостки стала відома оперативна інформація про начебто заплановане рейдерське захоплення одного з підприємств Шостки. За наявної інформації, очікувалось прибуття до Шостки групи осіб, котрі  мали влаштувати хуліганські дії з метою силового захоплення підприємства.

Реакція керівництва поліції області була миттєва: для посилення до райцентру були направлені спецпризначенці, а особовий склад Шосткинського відділу поліції був піднятий  по тривозі.

Наразі з метою упередження рейдерських дій на в’їздах-виїздах з міста чергують посилені наряди поліції, перевіряється пасажирський та вантажний автотранспорт. Правоохоронці закликають водіїв з порозумінням поставитись до вживаних заходів безпеки і виниклих внаслідок цього тимчасових незручностей, та не перешкоджати законним вимогам працівників поліції.

Відділ комунікації поліції Сумської області