На Сумщині розшукують зниклого підлітка

Вчора 15-річний житель селища Вороніж Шосткинського району, Сергій Михалко,  пішов вранці до школи, і додому не повернувся. Працівники поліції ведуть пошуки підлітка та звертаються за допомогою до небайдужих громадян.

Повідомлення про зникнення 15-річного Михалко Сергія надійшло в поліцію від його старшого брата.  За словами заявника, причиною його зникнення могла стати сварка з матір’ю.

На розшуки підлітка був зорієнтований весь особовий склад поліції Шостки. Опис його зовнішності та фотокартка розіслані у всі відділи поліції Сумщини. Правоохоронці перевірять вокзали, клуби та місця скупчення молоді.

На вигляд розшукуваному підлітку 16-17 років, зростом близько 170 см, худорлявої статури. Має світле волосся та блакитні очі.

Був вдягнений у чорно-сіру футболку, чорни штани. Взутий у сині кросівки.

Поліція встановлює місцезнаходження зниклого підлітка і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказаний хлопець знаходиться десь поблизу вас, і потребує допомоги. Якщо комусь з громадян відоме його місцеперебування, чи його бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку неповнолітнього – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м.Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефонами (050) 327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».

Заздалегідь вдячні за допомогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області