Новинський назвав Колеснікова кращим кандидатом на посаду прем’єр-міністра України

Вадим Новинський Скрін відео з ефіру телеканалу "ZIK"

Глава парламентської фракції “Опозиційного блоку”, народний депутат Вадим Новинський вважає, що найкращим кандидатом на посаду прем’єр-міністра України є голова політради “Опозиційного блоку”, прем’єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

На його думку, Колесніков міг би стати успішним прем’єром, оскільки за його плечима – величезний досвід. “Це людина, яка витягнула на своїх плечах Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році. Коли він прийшов в уряд, до Євро-2012 залишалося менше двох років. Все лежало в руїнах. Від УЄФА приходили повідомлення про те, що якщо не зрушимо з мертвої точки, то у нас заберуть право на проведення Чемпіонату”, – розповів Новинський в ефірі телеканалу” ZIK”, повідомляється на сайті політсили.

За словами народного депутата, Колесніков доклав титанічних зусиль для того, щоб Євро-2012 пройшло на найвищому рівні. “І оцінка цього дана як з боку УЄФА, так і ФІФА”, – зазначив лідер фракції “Опозиційного блоку”.

На думку Новинського, діяльність нинішньої влади складно назвати реформаторською. “Те, що вони робили, це – не реформи. Реформи, в якій би сфері не проводилися, повинні покращувати життя людей. Якщо мова йде про реформу освіти, значить повинні підвищуватися стандарти освіти, якщо про реформу медицини, значить, медичні послуги повинні стати доступнішими, а реформа пенсійного забезпечення повинна привести до гідних пенсій. Я вважаю, що Борис Колесніков зміг би провести необхідні перетворення у всіх сферах діяльності і привести країну до успіху”, – підсумував Новинський.