Підозрюваного у вбивстві Даші Лук’яненко направили на психіатричну експертизу

Підозрюваного в убивстві 11-річної Дар′ї Лук’яненко Миколу Тарасова скерують в Одеський обласний центр психічного здоров’я, щоб установити його психічний стан на момент злочину. 

9 серпня Київський районний суд Одеси призначив психіатричну експертизу підозрюваному в убивстві 11-річної Дар′ї Лук’яненко Миколі Тарасаову. Про це йдеться в постанові суду, опублікованій у Єдиному реєстрі судових рішень 12 серпня.

У документі імені підозрюваного не вказано, однак кажуть, що це неодружений та офіційно непрацевлаштований житель селища Іванівка Одеської області, якому інкримінують викрадення, зґвалтування, убивство дитини і наругу над тілом.

Згідно з постановою, Тарасова скерують в Одеський обласний центр психічного здоров’я для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи у кримінальному провадженні, щоб установити його психічний стан на момент злочину.

Того самого дня суддя Київського райсуду продовжив запобіжний захід для Тарасова ще на два місяці. Згідно з оприлюдненою 12 серпня ухвалою, він перебуватиме в СІЗО до 20 жовтня.

Дар′я Лук’яненко 13 червня пішла на заняття в танцювальний гурток. Востаннє вона потрапила в об’єктив камери відеоспостереження вдень у районі ринку. Батьки намагалися самостійно знайти дівчинку, у ніч на 14 червня вони звернулися в поліцію. Правоохоронці проводили цілодобову спецоперацію з пошуку школярки.

19 червня тіло дитини виявили у вигрібній ямі в одному з домоволодінь Іванівки.

20 червня перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін заявив, що затриманий місцевий житель зізнався у злочині. На допиті він розповів, що затягнув дівчинку в будинок, задушив її, після чого роздягнув і кинув тіло у вигрібну яму. Підсумки медичного висновку свідчать про те, що підозрюваний завдав дівчинці кілька ножових поранень у шию, пошкодивши сонну артерію, писала “Страна”.

Голова Національної поліції Сергій Князєв сказав, що як основну причину смерті дівчинки поліція розглядає вбивство на сексуальному ґрунті.

На судовому засіданні 21 липня Тарасов не зміг пояснити мотивів свого вчинку. Він заявив, що запропонував дівчинці “зайти на хвилинку”, а за 15–20 хвилин після цього вбив. За словами підозрюваного, на той момент нікого не було вдома. 

Джерело: gordonua.com