Понад 200 жителів Сумщини відправлять на строкову службу

1 квітня в Україні, зокрема і на Сумщині, стартував весняний призов на строкову військову службу. Перша партія призовників – понад 200 осіб – з Сум і області протягом тижня відправляться до лав Збройних сил України і інших військових структур. Це 30% від плану, визначеного на Сумську область.

А сьогодні новоспечених захисників держави урочисто випроводжали на службу біля меморіалу Загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

«Я хочу сказати нам, що всі ми хоробрі, якщо ми зараз в цій першій партії, якщо ми люди, які відправляються служити в Збройних силах першими, то це вже щось значить і це вже щось говорить про нас. Всім нам буде важко, я впевнений, що всім нам буде важко, і ще я впевнений в тому, що, якщо ми такі хоробрі, ми це витримаємо, друзі», – говорить призовник Дмитро Євдокимов.

З привітаннями, побажанням міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі й добросовісного виконання обов’язку та напутніми словами до юнаків звернулися їх батьки, представники обласної влади, військовий комісар області Валерій Ісмаїлов та духовенство.

Всього від Сумської області планується відправити 569 новобранців. Вони проходитимуть службу у військових підрозділах Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту, Держприкордонслужби та Нацгвардії України.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів “Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу” новобранців не відправлятимуть в райони проведення Операції об’єднаних сил.

Галіна Корявко, СТС