Саакашвілі дозволили брати участь у виборах: суд ухвалив рішення

Фото: AFP

Печерський суд ухвалив рішення щодо безперервності проживання політика в Україні.

Лідеру партії “Рух нових сил” Міхеїлу Саакашвілі нещодавно повернули українське громадянство, а тепер суд надав йому можливість брати участь в парламентських виборах.

Так, Печерський районний суд Києва задовольнив позов Саакашвілі про встановлення факту його безперервного проживання в Україні впродовж п’яти років для реєстрації його кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах до Верховної Ради.

“Встановити факт безперервного, на законних підставах, проживання Міхеїла Саакашвілі на території України з 23 лютого 2014 року до 6 червня 2019 року”, – оголосив рішення суддя Сергій Вовк.

Як говорив нещодавно сам Саакашвілі, “президент Зеленський скасував указ попереднього президента і визнав тим самим, що це було незаконно (позбавлення громадянства – Ред.), а якщо це було незаконно, то й час моєї відсутності теж був незаконним, а значить, підставним“.

Печерський районний відділ управління Державної міграційної служби в Києві та Київській області, до якого і був позов, може оскаржити дане рішення суду і подати апеляцію.

Джерело: segodnya.ua