“Слуга народу” оприлюднила список кандидатів на Сумщині

Партія “Слуга народу” на своїй сторінці у Facebook оприлюднила список кандидатів в одномандатних округах Сумської області:

Округ № 157 – Рябуха Тетяна Василівна
Закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». Навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд».

Округ № 158 – Васильєв Ігор Сергійович
Закінчив Українську академію банківської справи за спеціальністю «Банківська справа» і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Державна служба». Підприємець. Спеціаліст з ІТ-технологій. Працював на керівних посадах у фінансових установах.

Округ № 159 – Шевченко Дмитро Станіславович
Закінчив факультет фінансів Сумського державного університету. Підприємець. Працював заступником директора департаменту продажів у Східному регіоні у ТОВ «Світ-Буд ЛТД».

Округ № 160 – Сахнюк Тетяна Володимирівна
Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка. Працює в адміністрації СумДПУ ім. А.Макаренка.

Округ №161 – Гузенко Максим Васильович
Закінчив Сумський аграрний університет за спеціальністю «Агрономія». Голова фермерського господарства. Працює директором ТОВ «Агрохім-Партнер». Керівник Відокремленого підрозділу Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація дистриб’юторів насіння та засобів захисту рослин у Сумській області».

Округ № 162 – Задорожній Микола Миколайович
Закінчив Криворізький державний педагогічний університет. За фахом – вчитель фізики та інформатики. Менеджер зі збуту і постачання. Займався викладацькою діяльністю.

https://wordpress-317387-972096.cloudwaysapps.com/elections/vybory-do-verkhovnoi-rady-2019-shcho-treba-znaty-vybortsiu/