У Сумах горів Палац дітей та юнацтва

28 травня о 14:01 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу в не експлуатуємій частині будівлі «Палацу дітей та юнацтва». Про пожежу повідомив персонал. На місце події було направлено чергові караули 1 – ї, 3 – ї Державних пожежно – рятувальних частин та автодрабину Групи спеціальної пожежної техніки. На момент виникнення пожежі в приміщенні дітей не було, а персонал самостійно вийшов на вулицю.

По прибуттю проведеною розвідкою було встановлено, що горіння відбувається в недобудованому концертному залі, в частині будівлі, що не експлуатується. Через горіння сміття на площі до 2 кв. м. утворилось сильне задимлення. 

Завдяки оперативним діям пожежно – рятувальних підрозділів о 14:19 загоряння було локалізовано, а о 14:33 повністю ліквідовано первинними засобами пожежогасіння, тим самим не допущено подальшого поширення вогню на решту споруди.Всього на гасіння було залучено 4 одиниці спеціальної техніки та 19 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.