У Сумах нацгвардійці склали присягу

22 червня, у Сумах представники молодого поповнення військової частини 3051 Національної гвардії України урочисто склали військову присягу на вірність Українському народові
.
Прийняття присяги – подія хвилююча та урочиста для кожного солдата. З цього моменту цивільна людина перетворюється на справжнього захисника Батьківщини та стає на варті миру і порядку. Серед поповнення військової частини, є не тільки чоловіки, а й жінки, які стали в ряди захисниць рідної землі. Всі гвардійці, протягомгом місяця пройшли бойову, фізичну та стройову підготовку. Це був час наполегливої та нелегкої роботи, яку вони змогли засвоїти, аби стати до лав Національної гвардії України.

«Ми не маємо жодного сумніву, що прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції наших захисників з попередніх поколінь, підтримувати порядок в нашій державі, гарантувати мир і спокій на нашій землі!» – зазначив в своєму привітанні командир частини військової частини 3051 підполковник Євген Михайлович Казанцев.

Після церемонії присяги, відбувся показовий виступ солдатів з рукопашного бою, захоплення озброєних злочинців в автомобілі та виступ кінологічної групи.

Свято закінчилося загальним фотографуванням, спілкуванням командування частини з батьками.

Прес-служба НГУ