У Сумах відбудеться весільний марафон

Осіння пора обґрунтовано вважається весільним сезоном. Це найдивовижніша і найромантичніша пора року. Дерева посипані різнобарвним листям, а сонце ще ласкаво обдаровує проміннями, приносячи тепло і затишок. Вдвічі приємно, коли до всіх цих привілеїв додається ще й красива та магічна комбінація чисел.

Саме такою датою є 19.09.2019. Тож юстиція Сумщини пропонує усім закоханим сумчанам долучитися до марафону від Міністерства юстиції України «Давай зробимо цю осінь особливо…».

У цей день молодята зможуть в урочистій обстановці взяти шлюб або подати заяву про державну реєстрацію шлюбу. В цьому нареченим допоможуть відділи державної реєстрації актів цивільного стану та локації, які барвляться своїм розмаїттям.

До речі, провести церемонію весілля в рамках проєкту «Шлюб за добу» можна не тільки в Сумах, а й у Тростянці, Ромнах та Шостці.

Разом з тим, проведення церемонії із виїздом можливе у будь-якому місці, обраному за бажання наречених.

Варто зазначити, що для учасників АТО проведення церемоній весіль за адресами у місті Суми вул. Петропавлівська, 75, та вул. Герасима Кондратьєва 146/1, є безкоштовними.

Слайд1
Слайд2
Слайд3
Слайд4
Слайд5

Джерело: http://www.sumyjust.gov.ua/