У Сумах власник «самогонної точки» намагався відкупитися від відповідальності

Аби  дільничний проігнорував інформацію про виготовлення самогону і не проводив відповідну перевірку, 46-річний сумчанин запропонував офіцеру тисячу гривень «відкупного».

Коли старшому дільничному небайдужі громадяни  повідомили про те, що в одному з приватних будинків гонять та реалізовують самогон, він одразу розпочав відповідну перевірку.  До того ж, господар вказаного будинку раніше вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за зберігання подібної «продукції».

Однак під час спілкування з 46-річним власником будинку той, аби дільничний  проігнорував інформацію про виготовлення самогону і не реагував на такі повідомлення у подальшому, запропонував офіцеру одну тисячу гривень. Старший дільничний не лише категорично відмовився від «угоди»,  а й в передбаченому Законом порядку сповістив про це керівництво міськвідділу поліції та відповідні правоохоронні структури.

Тепер сумчанину загрожує не тільки адміністративна відповідальність за виготовлення та реалізацію самогону, а й  кримінальна відповідальність – за пропозицію  службовій особі неправомірної вигоди.

Відділ комунікації поліції Сумської області