У Сумах з’явиться новий сервіс таксі

Компанія OnTaxi оголосила про вихід на ринок міста Суми 1 серпня 2019 року.

Цей сервіс замовлення авто вже працює у 7 великих містах. Батьківщиною OnTaxi вважають Харків, де у 2016 році відбулася перша поїздка.

Головна ідея сервісу – швидке замовлення авто через мобільний додаток і врахування всіх можливих побажань клієнта. Це стосується вибору класу авто, додаткових послуг і способів розрахунку.

“Наша головна мета – надати користувачам максимально зручні можливості для здійснення поїздок. Досвід, який ми набули за три роки, дозволяє врахувати найчастіші побажання клієнтів і надати їм сукупність додаткових послуг під свої потреби”, – зазначають в OnTaxi.

Обравши необхідний маршрут у додатку, Ви відразу знаєте ціну. Також ви завжди бачите, чи є поряд з Вами вільні авто обраного класу – “Стандарт” або “Комфорт”.

Після того, як водій візьме Ваше замовлення, Ви зможете відстежувати його переміщення на карті в додатку. Це дозволяє краще спланувати час на вихід та не чекати в спеку або холод машину біля під’їзду.

Розраховуватися можна як готівкою, так і платіжною карткою будь-якого банку світу (окрім платіжних систем QIWI, ЯндексДеньги та Webmoney).

Одна з особливостей сервісу — кешбек у розмірі 5% від вартості поїздки за
маршрутом. Він нараховується після здійснення замовлення у класах “Стандарт” або “Комфорт”. Його можна буде використати для оплати проїзду, якщо сума кешбеку покриває вартість поїздки.

Замовити авто можна трьома способами: за допомогою додатка, за номером 2000 та на сайті: https://ontaxi.com.ua/sumy

Крім того, зараз ще триває набір водіїв для співпраці. Усі власники автомобілів, які відповідають вимогам безпеки, можуть пройти реєстрацію у додатку для водіїв та виконувати замовлення. Таким чином, Ви отримуєте можливість самостійно обирати для роботи.