У Сумському прикордонному загоні провели антикорупційні заходи

Державна прикордонна служба України продовжує вживати дієвих та системних профілактичних заходів щодо недопущення вчинення персоналом корупційних злочинів та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Сьогодні в управлінні Сумського прикордонного загону на виконання Антикорупційної програми Державної прикордонної служби України на 2019 рік відбулась тематична зустріч з питань антикорупційної політики відомства.

????????????????????????????????????

У заході взяли участь начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції апарату Сумської обласної державної адміністрації Олександра Хамуленко, заступник військової прокурора Сумського гарнізону майор юстиції Іван Парфьонов, начальник сектору Управління захисту економіки в Сумській області майор поліції Євген Мартиненко, керівництво та персонал управління прикордонного загону.

Учасники зустрічі розглянули питання щодо загальних засад антикорупційної політики прикордонного відомства, щодо недопущення вчинення корупційних злочинів та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Також було звернуто увагу правоохоронців на основні корупційні ризики як при виконанні завдань з охорони державного кордону України, так і під час виконання своїх посадових обов’язків.

Звертаючись до прикордонників, заступник військової прокурора Сумського гарнізону майор юстиції Іван Парфьонов акцентував увагу на відповідальність та невідворотність покарання для особового складу Держприкордонслужби незалежно від займаної посади та інших умов у разі порушення вимог антикорупційного законодавства України.

Підготував Роман ТКАЧ