В Недригайлові поліція розшукує невонолітніх дівчат

П’ятнадцятирічні Світлана Палажченко та Анастасія Сініцина в ночі 16 липня пішли з Хоружівського дитячого будинку і до цього часу не повернулися.

На вигляд Палажченко Світлані 14-16 років, зріст близько 150 см, середньої статури, обличчя кругле. Має блакитні очі, густі брови, світле волосся, стрижку «каре».

Особливі прикмети: на середньому пальці правої руки є татуювання у вигляді знаку нескінченності, на лівій руці, між великим пальцем та вказівним – татуювання у вигляді напису «Бодя», на правій нозі – татуювання у вигляді «Інь-Янь» та на лівій лопатці – татуювання у вигляді напису «ЛДТМ».

На момент зникнення дівчина була одягнена в джинси світло-синього кольору, білий топ в чорний горошок, із рожевим написом, темно зелену кофту з капюшоном, кросівки бронзово-золотавого кольору. При собі може мати чорний портфель .

На вигляд Сініциній Анастасії 14-16 років, зріст 145-150 см, середньої статури, обличчя овальне, має темне волосся, стрижку каре, сіро-голубі очі. Над лівою бровою шрам у вигляді полоси.
На момент зникнення була одягнена у штани бірюзового кольору з малюнком, толстовку білого кольору, чорні літні. З собою може мати портфель чорно – бузкового кольору в білу смугу.

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими і допомогти встановити місце перебування дівчат. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в пошуку, прохання повідомити до Недригайлівського відділення поліції , або за телефонами: 0664320248, (054 55) 5 -2 – 333 (чергова частина), «102».