Відділення Сумської лікарні з жахливими умовами закривають на ремонт

Корпус неврологічного відділення КНП «Міська клінічна лікарня №4» найближчим часом планують закрити на ремонт. Про це повідомляється на сайті Сумської міськради.

Нагадаємо, нещодавно сумчанин у Facebook виклав фото палати у Сумській лікарні, де лікують хворих з інсультом та інфарктом. Знімки облетіли мережу та обурили не тільки сумчан, а й багатьох українців.

Як повідомляють у відділі охорони здоров’я і управлінні капітального будівництва та дорожнього господарства, проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт неврологічного корпусу виготовлена, кошти на початок ремонтних робіт у міському бюджеті також передбачені.

Тож ремонтні роботи запланували розпочати найближчим часом. Але коли саме не зазначають.

На час ремонту пацієнтів переведуть до інших медичних закладів, а саме КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5». Наразі вони готові до розміщення додаткових хворих.

Окрім цього, протягом тижня буде розроблено маршрут пацієнтів з інсультами. Таких госпіталізуватимуть до ЦМКЛ та клінічної лікарні № 5.

Також у відділі охорони здоров’я розробляють план оптимізації ліжкового фонду лікарні №4. Загальна кількість ліжко-місць лікувального закладу – 220, зокрема, 60 неврологічного відділення, з яких 10 ліжок – хоспісні.