Всеукраінська акція «Заcheck_inся з копом!» дійшла до Сумщини

Всеукраїнська акція «Заcheck_inся з копом!» ініційована Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України сьогодні дійшла до Сумщини. Дана акція націлена подарувати дітям радість та позитивні емоції.

Місцем проведення акції поліцейські обрали дитячій табір « Ровесник». Саме до його вихованців завітали сьогодні працівники ювенальної превенції, кінологічної та вибухотехнічної служб аби зробити дружні фото на згадку та поспілкуватися з малечею у невимушеній обстановці.

Поліцейські пояснюють, дана акція пройшла вже в багатьох містах Україні , і сьогодні вони прийняли естафету на її проведення від Чернігівських колег. Саме вони передали сумчанам головний атрибут акції –спеціально виготовлену для флешмобу рамку, використовуючи яку діти можуть робити фото з копами і викладати їх на свої сторінки в соцмережі.

Дітлахи охоче пристали на пропозицію і позували перед об’єктивами фотокамер з новими друзями-поліцейськими.

А на завершення – правоохоронці підготували ще й розважально-пізнавальну програму : вихованці табору могли проінспектувати поліцейські авто, випробувати в дії металошукач , побавитись із собаками кінологічного центру поліції тощо.

Всеукраінська акція «Заcheck_inся з копом!» дійшла до СумщиниВсеукраїнська акція «Заcheck_inся з копом!» ініційована…

Gepostet von Відділ ювенальної превенції ГУНП в Сумській області am Dienstag, 16. Juli 2019