Визначили підозрюваного в аварії що сталася у Сумах на Петропавлівській

Прокуратура оголосила підозру водію патрульного авта, яке у серпні минулого року на перехресті вулиць Петропавлівської-Перекопської в Сумах, зіткнулось  з автомобілем «Ауді» та перекинулось. Тоді травмувались семеро людей. За висновками трьох технічних експертиз, слідчі дійшли висновку – винуватий водій патрульної машини.

«Водій транспортного засобу, який обладнаний спеціальними звуковими та світловими сигналами, він може відступати від положень правил дорожнього руху, щодо виїзду на заборонені сигнали світлофору. Але в даному випадку він має забезпечити безпеку дорожнього руху. Водій «Ауді» не мав технічної можливості запобігти зіткненню або надати перевагу в русі автомобілю патрульної поліції», – говорить начальник відділу прокуратури Сумської області Роман Дронов.

Із семи людей, двоє травмованих пішоходів отримали важкі тілесні ушкодженні, один – середньої тяжкості. Решта – легкі травми. Водієві патрульної автівки загрожує до 8 років за ґратами. Телефоном говорить адвокат підозрюваного Олег Макаренко

«Патрульне авто рухалося з включеними сигналами і їхав не до тещі на млинці – виконував оперативне завдання. Має право, відповідно до правил дорожнього руху, відступати від вимог пунктів правил дорожнього руху, у тому числі і проїзд перехресть і перевищення швидкості».

Джерело: sm.suspilne.media