Засуджено «кримінальне тріо» сумчан за вчинення розбою

У квітні 2018 року розмірковуючи, де здобути коштів, двоє чоловіків пристали на пропозицію жінки завітати до її знайомого.

Вдершись до квартири чоловіка похилого віку, нанесли йому удар в обличчя, від якого той втратив свідомість та впав на підлогу.

Продовжуючи наносити удари по голові, один з нападників вимагав віддати їм гроші, на що хазяїн квартири вказав на схованку, в якій було 200 гривень.

У цей час жінка нишпорила по квартирі та викрала пляшку спиртного напою та продукти: яйця, шинку та паски – крам, який чоловік приготував для святкування Великодня.
Наказавши потерпілому ще деякий час не підводитися з підлоги та прихопивши його мобільний телефон вартістю 225 грн, трійця покинула квартиру. Дорогою мобільний телефон викинули на дах будівлі. 

За таку небагату здобич всі троє за вироком Ковпаківського районного суду міста Суми отримали покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до восьми років з конфіскацією майна.

До речі, двоє з засуджених вже неодноразово притягалися до кримінальної відповідальності: один з чоловіків раніше судимий п’ять разів, а для жінки це вже восьма кримінальна пригода.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Ознайомитися з повним текстом вироку можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 592/5753/18.