АП переїжджає в Український дім і змінює назву на Офіс президента

Адміністрація Президента переїде в Український дім на Європейській площі і змінить назву на Офіс президента. Будівлю на Банковій віддадуть Національному художньому музею.

Про це йдеться у фейсбуці “Команди Зеленського”.

Голова Адміністрації Андрій Богдан заявив, що розроблено концепцію, яка передбачає, що переїзд відбудеться без використання коштів держави.

Переїзд передбачає реформу самої Адміністрації.

“Ми відходимо від назви “Адміністрація” і переходимо до терміна більш сучасного і європейського – Офіс глави держави, Офіс президента. Ми перетворюємо Адміністрацію Президента з органу, який займався кураторством над різними державними інституціями і був паралеллю Кабінету Міністрів, в орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента”, – розповів заступник голови АП Руслан Рябошапка.

Під Офіс президента в Українському домі передбачена площа близько 8 тисяч квадратних метрів.

“Коли в Києві у 19 році з’явився перший музей Леніна, він зайняв приміщення Центральної Ради. Ви тепер хочете переїхати в колишній музей Леніна. Це як повернення історичної справедливості”, – прокоментувала це рішення заступник гендиректора НХМУ Ольга Балашова.

Переїзд та реорганізація АП | Зе Президент Слуга Народу

Володимир разом з командою реорганізовує Адміністрацію. Принцип простий: менше людей, менше державних коштів, більше ефективності.Як вам ідея переїзду?

Gepostet von Команда Зеленського am Donnerstag, 20. Juni 2019