На Сумщині діти познайомились з професією вогнеборця

В рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 31 липня в смт Степанівка Сумського району до 29-го пожежно-рятувального поста завітали вихованці місцевого дошкільного навчального закладу «Орлятко».

Маленьких гостей познайомили з організацією несення служби вогнеборцями, як відбувається їх професійна та фізична підготовка. Діти побачили спеціальну техніку, що знаходиться на захисті населеного пункту, дізнались про її оснащення та принцип роботи. Також присутнім продемонстрували обладнання, яке використовують при ліквідації пожеж та рятуванні людей.

Фахівці розповіли основні вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватись в побуті, на відпочинку та як правильно поводитись у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів. Також працівники Служби порятунку застерегли дітей від забавок з вогнем та самостійних походів на водойми, які можуть призвести до біди. Найбільшою радістю для дітлахів було посидіти в кабіні пожежного автомобіля, увімкнути сирену та подати воду зі ствола на гасіння умовного загоряння.

Управління ДСНС України у Сумській області