На Сумщині вихованці пришкільних таборів познайомились з професією вогнеборця

В області вже розпочали свою роботу пришкільні табори, де діти не лише весело, а й з користю проводять відпочинок від «граніту» наук. Так, 30 травня у смт Недригайлів та м. Ромни до пожежно-рятувальних рятувальних підрозділів завітали учні Недригайлівської загальнооосвітньої та 1-ї Роменської спеціалізованої школи.  

Юних гостей познайомили з організацією несення служби вогнеборцями, як відбувається їх професійна та фізична підготовка. Діти побачили спеціальну техніку, що знаходиться на захисті населених пунктів, дізнались про її оснащення та принцип роботи. Також присутнім продемонстрували обладнання, яке використовують при ліквідації пожеж та рятуванні людей. 

Фахівці розповіли основні вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватись в побуті, на відпочинку та як правильно поводитись у випадках виявлення вибухонебезпечних предметів. Також працівники Служби порятунку застерегли дітей від забавок з вогнем та самостійних походів на водойми, які можуть призвести до біди. Найбільшою радістю для дітлахів було посидіти в кабіні пожежного автомобіля, увімкнути сирену та подати воду зі ствола на гасіння умовного загоряння. Діти отримали багато позитивних емоцій, а на питання: «Ким ви хочете стати по завершенні школи?»,- одноголосно відповіли: «РЯТУВАЛЬНИКАМИ!».