Поліцейські відвідали вихованців дитячого табору на Сумщині

Працівники ювенальної превенції, кінологічної та вибухотехнічної служб роз’яснили дітям правила поведінки під час відпочинку , а також підготували для них насичену розважальну программу із службовими  собаками.

Такі зустрічі правоохоронців з дітьми стали вже доброю традицією. З початку оздоровчого сезону поліцейські на постійній основі відвідують табори відпочинку дітей. Сьогодні така зустріч відбулась з вихованцями дитячого табору «Дружба» що на Білопільщині. Поспілкуватися з дітьми приїхали заступник начальника Білопільського відділу поліції – Коваленко Віталій , працівники ювенальної поліції , кінологічної та  вибухотехнічної служб.

Працівники поліції ознайомили дітей з правилами поведінки під час літніх канікул, зокрема на водоймах , у випадку знайдення боєприпасів тощо, а діти могли отримати відповіді на всі запитання , які їх цікавили.

А завершили зустріч працівники кінологічної служби , продемонструвавши дітям вміння та навички поліцейських собак, навчених затримувати злочинців, зупиняти автомобілі, шукати зброю, наркотики та вибухівку. Службові собаки виконували всі команди , демонструючи слухняність та навички дресури. По закінченню заходу усі бажаючі мали можливість зробити з ними фото на згадку.

Відділ комунікації поліції Сумської області