В лавах Нацполіції Сумщини нове поповнення

Більше 30 випускників Харківського національного університету  та Національної академії внутрішніх справ невдовзі  розпочнуть службу у практичних підрозділах поліції Сумщини. Молоді лейтенанти поповнять лави працівників слідства, кримінальної поліції та превентивної діяльності .

За кожним випускником закріплять наставника із числа досвідчених правоохоронців, який допомагатиме їм під час несення служби та ділитиметься тонкощами роботи. Сьогодні  в обласному управлінні поліції відбулась зустріч керівництва ГУНП області з молодими працівниками. Очільники слідства, управління кадрів, превентивної діяльності під час відвертої розмови ознайомили з умовами проходження служби та завданнями, які сьогодні перед правоохоронцями  ставить керівництво Національної поліції України.

«Сумщині потрібні висококваліфіковані спеціалісти, які будуть втілювати у життя реформи та чітко визначать нові завдання та пріоритети боротьби зі злочинністю., – звернувся  до присутніх начальник ГУНП області Микола Лушпієнко, – Ви – молода команда і повинні переймати найкраще з досвіду своїх наставників, аби в подальшому вдало втілювати набуті знання в повсякденну службову діяльність. Сьогодні в цьому залі зібрались слідчі, працівники ювенальної превенції, дільничні і розшуковці. Тому я хочу, щоб ви запам’ятали одне – працюєте ви для людей і заради людей. І забезпечити сервіс  на їх безпеку- ваше першочергове завдання»

Керівники підрозділів побажали молодим колегам успіхів в службі та акцентували увагу на  дотримання у своїй діяльності дисципліни та законності, сумлінному виконанні службових завдань ,ввічливому ставленні до громадян .

Усім випускникам , враховуючи їх побажання та сімейні обставини, були визначені місця подальшого проходження служби.

Відділ комунікації поліції Сумської області