На Роменщині затримали крадія каналізаційного люка

Ним виявився раніше судимий місцевий житель. Металеві люки він побив на шматки і в подальшому планував здати, як металобрухт.

Увагу працівників сектору реагування патрульної поліції Роменського відділу поліції, які несли службу по охороні громадського порядку в місті, привернув чоловік з наповненими мішками в руках. Він постійно озирався по сторонах, що в поліцейських викликало певні підозри. Вони підійшли до нього і поцікавились вмістом мішків. Той занервував і зізнався: переносить  частини каналізаційного люка, який вкрав.

«Крадієм каналізаційного люка виявився 36-річний раніше судимий місцевий житель, – коментує Сергій Башкіров, заступник начальника Роменського відділу поліції, – Встановили і власників викраденого майна. Потерпілі як раз збирались до поліції писати заяву, коли ми їх сповістили, що вже затримали і самого зловмисника».

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Покаранням за скоєне може стати арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років ,або, навіть, позбавлення волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції Сумської області