На Сумщині прикордонники затримали українця, який здійснював незаконний вилов риби

Сьогодні вночі у Середино-Будському районі прикордонники Сумського загону спільно зі співробітниками оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби за незаконний вилов риби затримали правопорушника.

У ході реалізації завчасно отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль на озері, яке знаходиться на околиці населеного пункту Рожковичі, виявив та затримав громадянина України.

Чоловік на надувному човні здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям – електровудкою, та вже встиг наловити біля півсотні штук риби: лин, щука, карась та плотва.

До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Наразі 68-річного мешканця одного з прикордонних населених пунктів затримано та доставлено до Середино-Будського відділу поліції для встановлення усіх обставин припиненого правопорушення.

Підготував Роман Ткач