Сумчанин аби врятувати акваріумних рибок вдався до криміналу

Черговий екіпаж групи реагування поліції охорони затримав 30-річного чоловіка, котрий пізно увечері, зламавши замок на вхідних дверях, проник до  приміщення магазину. За словами самого громадянина, йому терміново потрібна була вода, аби врятувати  акваріумних рибок, оскільки він під час  їх транспортування випадково  розбив скляну ємність з водою.

Близько опівночі на службовий планшет групи реагування поліції охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації магазину в одному зі спальних районів міста. Вже за дві хвилини  екіпаж прибув за вказаною адресою і застав в приміщенні торгівельної точки, поруч з автоматом для продажу води, невідомого чоловіка. Той вовтузився, намагаючись набрати рідину у поліетиленову пляшку.

Чоловіка затримали і опитали. Він розповів: на зупинці громадського транспорту випадково розбив скляну банку, в якій віз додому акваріумних рибок. Аби врятувати «живність», швидко зібрав їх і побіг до найближчого  магазину, де, як він знав, знаходився апарат продажу води. В запалі не помітив, що двері були замкнені на замок – від сильного поштовху той зламався, і чоловік увійшов до приміщення.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції, яка оглянула місце події та задокументувала факт незаконного проникнення до приміщення. Тепер чоловік  спілкується з працівниками поліції, котрі з‘ясовують причини цього вчинку, серед інших версій перевіряється і та, яку озвучив сам підозрюваний.