Рада ухвалила закон про кастрацію педофілів

Верховна Рада України посилила відповідальність за злочини, вчинені проти дітей та дала зелене світло процедурі хімічної кастрації.

Відповідний законопроект №6449 за основу та в цілому підтримали 247 народних депутатів при необхідній кількості 226, передає “Інтерфакс-Україна”.

Закон передбачає за зґвалтування малолітніх, крім позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, як це передбачено зараз, будуть карати також примусової хімічною кастрацією – прийнятим законом Рада доповнила Кримінальний кодекс статтею 59-1 про примусову хімічну кастрацію.

Що це означає?

Засудженому примусово вводять антиандрогенні  препарати, що складаються з хімічних речовин, яка знижує лібідо і сексуальну активність. Хімічна кастрація буде застосовуватися лише до осіб, що скоїли злочин у віці від 18 до 65 років.

Крім того, посилена кримінальна відповідальність за злочини сексуального характеру проти малолітніх і неповнолітніх. За зґвалтування неповнолітніх будуть карати позбавленням волі на термін від 7 до 15 років, зараз позбавляють волі до 12 років.

Крім того, над особами, які вчинили зазначені вище злочини, буде встановлено довічний адміністративний нагляд поліції.

https://znaj.ua/