Справу про ДТП за участю дружини прокурора передали в іншу область

Інна Вакула/Наступного дня після трагедії дівчині мало виповнитися 24 роки.

Через засоби масової інформації близькі загиблої дівчини почали висловлювати сумніви в об’єктивності слідства, враховуючи той факт, що чоловік водія – співробітник прокуратури, а батько – депутат районної ради. Тому, за клопотанням Сумської прокуратури розслідувати ДТП будуть правоохоронці Харківської області,

Так, восьмого квітня прокурор Сумської області звернувся до керівництва Генпрокуратури України з клопотанням передати справу для подальшого розслідування в іншу область. А в понеділок, 15 квітня, її розглянули і доручили подальше розслідування відділенню Харківської області.

Нагадуємо, що смертельна ДТП сталася 30 березня. У той день під колеса автомобіля потрапила 24-річна дівчина. Водій – дружина прокурора Сергія Вакули, дочка депутата Охтирської райради, колишнього голови Охтирської РДА та бізнесмена Віктора Сугака.

Після цього жителі Сум пікетували прокуратуру, бо не вірили у справедливе розслідування ДТП. Журналісти спробували розібратися в ході слідства і поспілкувалися з пікетувальниками. Вони розповідають, що справа з ДТП була останньою краплею, і вони виступають за чесне розслідування.